ttttttttttttttttttt

Tmgd Eğitimi Ankara, Başkent’te yılların trafik deneyimi ve birikimini sürücü adayları ile paylaşarak, trafik kazalarının en aza düşürme yolunda ilerliyor. Ülkedeki trafik kazalarının büyük bölümünün eğitimsizlikten kaynaklandığına inanan BAŞKENT Sürücü Kursu, amacına uygun eğitimin verilmesi dahilinde trafik kazalarının en aza indirebileceğini ve ölümlerin de minimum seviyelere düşürülebileceğine inanarak çalışıyor.

BAŞKENT Sürücü Kursu; Ankara’nın açılan ilk sürücü kursu olarak 1998 yılından itibaren eğitim hayatına başlamıştır. Uzun yıllara dayanan eğitim hayatına; uzman öğretmenleri, her kesime uyabilen alternatif saatlerde açılan grupları, klimalı, modern ve ferah derslikleri ve son model araçları ile devam etmektedir.

Vizyonumuz; mevcut sorunların ya da eksikliklerin tespit edilmesi, gerekçelendirilmesi, çözüm metodolijilerinin geliştirilmesi ve istenen sonuca eğitim yoluyla ulaşılabilmesini sağlamaktır.
Misyonumuz; insanların çok daha güvenli hayat yaşamasına yardım etmek ve bunu  da eğitim yoluyla desteklemektir. Dileğimiz bu yolculuğun sürdürülebilirliğini sağlam kurumsal temellerle sarsılmaz kılmaktır.
Tmgd Eğitim ve Danışmanlığı vermek de olan firmamız sizlere kaliteli eğitim sunar
Yukarı çık

Tmgd Ankara |Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığı